LAE ALLA JOKKE RÕDUKLAASIDE ESITLUS 2012    

Rõdude klaasimine

Rõduklaasimissüsteem

Jokke®

JOKKE-rõduklaasid  lisavad korterile, terrassile aastaringi kasutamiseks mugavusi ja on selleks  kerge, muretu ja soodne lahendus.

JOKKE-rõduklaasid on põhjamaine innovaatiline toode, mis koosneb hoolikalt  läbimõeldud üksikasjadest. See on töökindel ja hooldevaba ning ilmastikukindel. JOKKE-rõduklaasid annavad korterile lisaruumi sõltumata aastaajast. See kaitseb  ilmastiku eest nii sisustust kui ka ehituskonstruktsioone ja tõstab korteri  väärtust. Rõduklaasimine sobib kõikidele elamutele: kortermajad, eramud,  ridaelamud, suvilad.

JOKKE-rõduklaasid  hoiavad ehituse kuivana ja soojapidavama, pikendades hoone kasutusiga ja  vähendades kulutusi küttele.

JOKKE-rõduklaasid  summutavad häiriva välismüra ja seda ka siseruumides.

JOKKE-rõduklaasid  on püstraamideta, kergelt liikuv, aga tugeva ehitusega klaasimissüsteem.  Rõduklaase on lihtne avada tuulutusasendisse või lükata kõik klaasid külgedele  lahti. Toode on hooldusvaba. Sisseavanevaid rõduklaase on lihtne  ja turvaline pesta. JOKKE-rõduklaasid valmistatakse põhjamaiste tootjate kvaliteetsetest materjalidest. JOKKE-rõduklaasid taluvad hästi järske ilmastikumuutusi, tuult ja tormi.  Vastavalt vajadusele kasutatakse 6, 8 või 10 mm paksust turvaklaasi. JOKKE-rõduklaasidele antakse 10 aastane tootegarantii. JOKKE-rõduklaasimisel kasutatakse kodumaiste tootjate karastatud klaasi. Karastatud  klaas tagab parema vastupidavuse ja turvalisuse. Karastusprotsessil saavutatakse viiekordne tavalise klaasi tugevus. Klaasi optilised  omadused jäävad karastamisel muutumatuks. Klaasid kinnitatakse klaasiliistudele läbi puuritud avade roostevabade  neetidega, klaasi kaitseb plastmuhv. Sama kinnitusmeetodit on kasutatud rõduklaasimises edukalt üle 20 aasta.
Meetod tagab  kliendile turvalise ja kvaliteetse rõduklaasimise.
Liikuvad klaasid liuguvad roostevabast terasest kuullaagritega rullikutel. Kuullaagrid  tagavad vaikse ja eriti hea klaaselementide liikuvuse. JOKKE-rõduklaaside horisontaalsed raamid on valmistatud ekstrudeeritud alumiiniumist.  Alumiinium on kerge ja hästi vastupidav korrosioonile. Terasega võrreldes  saavutatakse alumiiniumit kasutades samad tugevusomadused poole väiksema kaaluga. JOKKE-rõduklaasidel kasutatavad plastosad on ilmastiku- ja UV kindlast PVC-st. Tihendid  on silikoontihendid, mis hoiavad rõdu kuivana. JOKKE-rõduklaasid  on testitud ja patenteeritud. TEHNILISED  ANDMED: Maks. paneeli kaal: 60  kg Maks. paneeli laius: 800 mm Maks. paneeli kõrgus (6 mm klaas): 2 m Maks. paneelide arv: 9 paneeli parklas Klaaside  tüüp: karastatud kirgas; toonitud või matistatud turvaklaas.