PVC-lükanduksed

PVC-lükanduks on ruumisäästlikuks lahenduseks eluruumi ühendamisel terassi või rõduga, kuna selle avamiseks läheb vaja tunduvalt vähem ruumi kui pöördavatava ukse puhul.

Soojal ajal võimaldab antud lahendus aga ühe ruumi seina suures osas avada ning seeläbi ühendada igapäevategevused kasvõi elutoas ja terassil.

Lükanduksi saab valmistada kõigi meie poolt pakutavate profiilisüsteemide puhul.

Millest lükandukse valikul lähtuda?

  • Lükanduste puhul on valida kahe süsteemi vahel:

    PSK (paralleelselt avanev, kallutatav lükanduks) — lükandust saab avada ka kaldasendisse ruumi tuulutamiseks, funktsioon seab suuremad piirangud lükandukse suuruse osas.
    HST (paralleellükanduks) – Lükandust ei saa avada tuulutamiseks kaldasendisse, samas võimaldab lahendus suuremat klaaspinda kui PSK-lahendus.

  • Muus osas sarnanevad lükandukse valikuparameetrid PVC-akende omadega. Olulisteks valikukriteeriumideks on helikindlus ja soojapidavus, viimase puhul tuleb kindlasti silmas pidada ka lükandukse lahenduse U-arvu, aga ka kogu hoone U-arvu.

Nii akende kui uste puhul kasutame peamiselt Siegenia suluseid, mis on end tõestanud vastupidavuse ja vähese hooldusvajaduse poolest. Vaata täpsemalt www.siegenia.com.